محل تبلیغات شما

در آذر 93 شبکه تلویزیونی الفرات عراق یک میهمان ویژه داشت که در خلال آن می‌خواست از  شکست یک عملیات ویژه داعش پرده بردارد میهمان برنامه از روسای قبایل عراق و فرمانده نیروهای مردمی عراق آقای ابوحسن بود. او در آن برنامه گفت: ما اطلاع یافتیم که 370 نفر از نیروهای داعش طی عملیاتی قصد گروگانگیری ایرانیان زایر را در نزدیکی کربلا دارند.

فرمانده عراقی ادامه داد: ما طبق وظیفه موضوع را سریعا به حاج قاسم سلیمانی اطلاع دادیم چون ایشان فرمانده حفاظت از زوار اربعین بودند، حاج قاسم سریعا مسیر حرکت داعش را رصد کردند و با 20 نفر از نیروهای زبده اش در سر راه نیروهای داعش کمین کرد فرمانده عراقی چنین توضیح داد ک نیروهای حاج قاسم سلیمانی با نیروهای داعش درگیری شدند و این درگیری نیم ساعت بطول انجامید.

ابو حسن افزود  بعد از اتمام درگیری من با نیروهایم به منظقه درگیری رفتم وبا چشمان خودم دیدم که تمام نیروهای داعش به جز یک نفر که اسیر شده بود کشته شده بودند حاج قاسم سلیمانی که کت و شلوار  تنش بود رو به اسیر داعشی کرد و کت و شلوارش را نشان او داد و گفت:

همانطور که ميبينيد لباس من براى جنگ نيست واى بر شما اگر  رهبرم سيدعلى دستور بدهد که لباس نظامى بپوشم. !

منبع: خبرآنلاین

خطبه ی نماز جمعه ابوبکر البغدادی

وقتی حضرت آقا لقب "شهید زنده" را به حاج قاسم داد.

سخنان قابل تامل حاج قاسم...

نیروهای ,داعش ,قاسم ,سلیمانی ,حاج ,درگیری ,حاج قاسم ,نیروهای داعش ,قاسم سلیمانی ,کت و ,و کت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها